Kıbrıs’a Nasıl Gidebilirim ?

Sizlere kibrisgecehayat.net Olarak’tan önemli bir başlık olan Kıbrıs’a nasıl giderim konusunda bilgi vermeye çalışacağım. Aslında sitemizin ilk başlıklarından birisi olması gerekiyordu ancak bize çok fazla gelen sorular doğrultusunda artık böyle bir yazı hazırlamanın gereklilik olduğuna karar verdim.

Kıbrıs’a Nasıl Gidebilirim ?

Kıbrıs’a Gitmek İçin Sebepler

İnsanlar soruyor; “O kadar güzel yerler varken Kıbrıs’a neden gideceğim orada farklı ne bulabileceğim!” gibi soru işaretleri var. Kısaca Kıbrıs’a gitmek için sebepleri madde olarak listeleyelim ;
  • Gece hayatı konusunda bir çok ülke ve bölgeden kalitelidir.
  • Casinoları Las vegas kadar olmasa da oldukça şık ve kalitelidir.
  • Ucuz alkol ve sigara konusunda bir çok ülkeden farkı vardır.
  • Tarihi bölgeleri ile görmeye değer tarihi yapıtlar.
Kısacası gece hayatında eğlecenin zirvelerde yaşamak isteyenler için Kıbrıs çok iyi bir seçim olacaktır.
Peki bu dillere destan Kıbrıs’a nasıl gelebilirsiniz bu konuda hızlı ve kısa bir bilgi sağlayalım.

Kıbrıs’a Nasıl Gidebilirim ?

Kıbrıs’a 2 farklı yol seçeneği ile gidebilirsiniz. İlk tercihinizi uçak olarak belirlemeniz tarafındayım ben çünkü gayet rahat ve konforlu bir yolculuk olacaktır.
Öncelikle uçuş yapmak istediğimiz havayolu şirketlerinden THY yada Pegasus arasında bir seçim yapıyoruz. Sonrasında yaşadığımız şehirden Lefkoşa Ercan Havalimanı noktasına biletleri sorguluyoruz. Fiyat ve zaman olarak en uygun olan bileti satın alıp ilerliyoruz.
Ercan Havalimanın’a iniş yaptığınız an itibariyle gidebileceğiniz 2 ana nokta bulunmaktadır ; Lefkoşa, Girne.
Genelde Kıbrıs’a gelen misafirlerimiz KIBRIS GECE HAYATI ekibi laraktan tavsiye ettiği transfer firmalarından birisini kullanmakta. Çok cazip fiyatlara merkezi bir noktaya daha konforlu ve VİP şekilde yolculuk edebilirsiniz. Bu konuda sitemizde yer alan iletişim butonlarını kullanabilirsiniz. Sizi havalimanından alıp istediğiniz noktaya kadar güleryüzlü ve bir o kadar profesyonel şoförler eşlik ediyor.
Ayrıca Kıbrıs’a geliş için bir başka alternatif olarakta Mersin – Taşucu noktasından gemiyle gelebilirsiniz. Ancak uçak yolculuğuna göre gemiyle yapılan yolculuk biraz daha sarsıntılı olabiliyor. Biz misafirlerimize genelde havayolunu kullanmalarını tavsiye ediyoruz.
Blog Yazıları Sitesi olarak kıbrıs gece hayatına dahil olmak isteyen misafirlere kısa bir rotasyon başlığı hazırladık. Merak ettiğiniz detaylar olur ise eğer lütfen yorum yapmaktan çekinmeyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir