Kıbrıs Rose Afrodit Gece Kulübü

Kıbrıs Rose Afrodit Gece Kulübü

Rose Afrodit Gece Kulübü Kıbrıs gece hayatı çok hareketli geçmektedir. Bu hareketliliği en iyi hissedeceğiniz mekanlardan birisi hiç kuşkusuz Rose Afrodit Night Club’tır. Gece kulübünde çalışan kızların güzelliğini anlatacak kelimeyi bul mak neredeyse imkansızdır. Rose Afrodit gece kulübünde çok kaliteli ses sistemi kullanılmaktadır. Müziği vücudunuzun her zerresinde hissedecek ve yaşayacaksınız. Dansçı kızlar, müziğin ritmine göre ve harika danslarıyla size görsel şölen sunmaktadırlar. Müzikle birlikte içkinizi yudumlarken bir yandan da dansçı kızların şovlarıyla harika bir gece geçireceksiniz. Rose Afrodit gece kulübü, gelen müşterilerine unutul maz anlar yaşatmak için her türlü konforu sunmaktadır. İçeri girer girmez hissedeceğiniz sıcaklık ile oradan kopamayacak ve sürekli gelmek isteyeceksiniz.
Kıbrıs Rose Afrodit Gece Kulübü’ne nasıl ulaşacağınızı merak ediyorsanız, bunun için özel aracınızı kullanabilirsiniz. Ancak aracınız yoksa taksilerle de ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.
Kıbrıs Rose Afrodit Gece Kulübü, mevkii olarak Lefkoşa Değirmenlik bölgesinde bulunmaktadır. Ercan havalimanına uzaklığı 17 km, yani 15 dakikadır. Lefkoşa şehir merkezine uzaklığı 10 km, 10 dakika ve Girne şehir merkezine uzaklığı 35 km, yani yaklaşık olarak 30 dakikadır.

Rose Afrodit Kulübüne Gitmek İçin 5 Neden

– Son derece temiz, birinci sınıf kalitede hizmete sahiptir. Kıbrıs gece hayatı düşkünleri bu mekanı mutlaka bilmektedir.
– Profesyonel dansçı kızlarıyla size harika dakikalar yaşatacaktır.
– İç mimarisiyle de göz zevkinize hitap etmektedir. Dekorasyonlarının sürekli değişmesiyle sıradan gece kulübü mimarisinden de kurtulacaksınız.
– Mekâna girer girmez size yönelen ilgiye hayran kalacaksınız.
– Elit ve güvenilir bir ortam sunmasıyla da sizi memnun edecektir.
– Alkollerin kalitesine bayılacak ve bu tatlar dan vazgeçemeyecek siniz.

Rose Afrodit Gece Kulübü Dansçı Kızları

– Dansçı kız ların hepsi özel olarak seçilmiş. Güzel ve alımlı kadınlardır. Dansçı kızlarla iletişim kurabilir ve size özel dans programları hakkında bilgi alabilirsiniz.
– Farklı uyruklarda olmalarının yanı sıra hepsinin çalışma izinleri bulunmaktadır.
– Bütün dansçı kızlar sağlık kontrollerinden geçmişlerdir ve her hafta sağlık kontrolleri yapılmaktadır.
– Danslar konusunda profesyonel eğitime sahiptirler, Rose Afrodit kızları işlerini özenle yerine getirirler ve sıcak danslarıyla içinizi ısıtırlar.
Rose Afrodit Gece Kulübü, belirli standartlara sahip, misyonundan ödün vermeyen, tamamen müşteri memnuniyeti fikriyle ortaya çıkmış Kıbrıs’ın en eski ve köklü gece kulüplerinden biridir. Bu sebeple benimsemiş olduğu kurallar bulunmaktadır, bunlar:
– Striptiz kulüpleri Kıbrıs’ta yasal olduklarından dolayı striptiz kulüplerine girmenizde herhangi bir sakınca yoktur.
– Yalnız 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.
– Kimliğinizi mutlaka yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.
– Sağlık koşullarına, hijyene dikkat etmeniz gerekmektedir.
Öğrenmeniz gereken diğer bilgiler içerisinde;
– Özel olarak bir hizmet isterseniz, rezervasyonda bulunabilirsiniz bunun için yetkili kişiyle görüşmeniz yeterli olacaktır.
– Gece şov programının başlama saati 21.00 ile 01.00 arasındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir