Kıbrıs Nanes Gece Kulübü

Kıbrıs Nanes Gece Kulübü

Kıbrıs’ın sıcak gece kulüp lerini daha da sıcak hale getiren, güzel kızlarıyla aklınızı başınızdan alan harika bir gece kulübü olma yolunda kendini her gün biraz daha geliştiren mekân olan Kıbrıs Nanes Gece Kulübü, siz değerli müşterilerini kaliteli hizmetiyle memnun etmeyi sürdürmektedir.

Nane’s Gece Kulübüne Nasıl Gidilir?

Nane’s gece kulübü, Lefkoşa Alayköy mevkiinde bulunmaktadır. Ercan havalimanına uzaklığı 40 km yani 35 dakikadır. Lefkoşa şehir merkezine uzaklığı 16 km yaklaşık 12 dakikadır. Ayrıca Girne şehir merkezine uzaklığı ise 36 km’dir bu da yaklaşık olarak 30 dakika sürmektedir.
Eğer özel aracınız var ise ulaşım sizin için daha kolay olacaktır. Ancak otomobiliniz olmasa bile havalimanından herhangi bir taksiye binerek de ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Neden Nane’s Gece Kulübü Tercih Edilmeli?

– Nane’s gece kulübü, görülmeye değer güzel kızlarıyla aklınızı başınızdan alacak ve eğlenceyi doruklarda yaşayacaksınız.
– Son teknoloji ses ve ışık sistemine sahip olan Nane’s gece kulübü, müzik kalitesiyle de sizi memnun edecektir.
– Nane’s Nihgt Club, şu an ki adıyla Dolls Night Club’ın sadece adı değişmiş ve kalitesinden, elit oluşundan ve güvenilirliğinden ödün vermemiş, birinci sınıf bir gece kulübüdür.
– Sadece dansçı kızlarıyla değil aynı zamanda iç dizaynıyla da ilginizi çekmeyi başaracaktır.
– Özel dans şovlarıyla ve gecenin ilerleyen saatlerinde sizi şaşırtacak sürprizleriyle de etki altında kalacak ve Kıbrıs’a her gelişinizde Nane’s gece kulübünü tercih edeceksiniz.

Nane’s Gece Kulübü Dansçı Kızlar

Dansçı kızlar farklı uyruklardan oluşan ve hepsi özenle seçilmiş birbirinden güzel kızlardır.
Bütün dansçı kızlar sağlık kontrollerinden geçmiştir ve düzenli olarak da geçmektedir.
Nane’s Night Club, köklü ve eskiden beri insanların vazgeçilmezlerinden olmuş bir gece kulübüdür. Her zaman asıl amaçları müşteri memnuniyeti olmakla birlikte bu misyonu daha da geliştirmek için ellerinden gelen her şeyi yapmakta ve personellerini de bu kalitede seçmektedir.
Nane’s gece kulübü, sabit bir çalışma programına sahiptir. Bu programlar gece yarısından sonra vs gündüz olmak üzere 3 çeşittir.
Gece açılış programı, saat 21.00’da başlar, 01.00’da biter.
Gece yarısından sonra özel program. Saat 01.00’da başlar, 09.00’da biter.
Gündüz programı ise saat 11.00’da başlar, 18.00’da biter.
Belirtilen bu programlar size uymuyorsa, saat aralığını gece kulübü yetkilisiyle görüşüp kendinize göre ayarlayabilirsiniz. Eğer özel şov  olarak istediğiniz dansçı kız var ise bu konuyu da yetkililerle görüşebilirsiniz.
Hafta sonu yaşanan yoğunluktan dolayı, özel programlarınız için hafta içini tercih etmeniz çok daha yerinde bir karar olacaktır.
Nane’s Night Club’a gitmeniz durumda dikkat etmeniz gereken bazı durumlar bulunmaktadır, bunlar:
– 18 yaşından küçükler giremez.
– Kimliğinizi  pasaportunuzu beraberinizde getirmelisiniz.
– Temizlik, sağlık şartlarına ve gizlilik konularına önem göstermelisiniz.

2 thoughts on “Kıbrıs Nanes Gece Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir