Kıbrıs Merit Lefkoşa Otel

Bu tesis KKTC’deki en geniş imkana sahip otellerden bir tanesidir. İlk olarak bu tesisin konukların gözündeki itibarından söz etmek gerekirse müşteri memnuniyetinin neredeyse eksiksiz bir şekilde sağlandığını ifade etmek mümkün olacaktır. Öte yandan tesisin odaları da unutulmaz bir tatil geçirilmesinde oldukça büyük etkiye sahiptir. Zira her biri modern ve şık dekorasyona sahip bu odalar, konuklara farklı seçenekler dahilinde arz edilir. Ancak her odada muhakkak klima, özel banyo, düz ekran televizyon ve mini buzdolabı yer alır. Mini buzdolabının içerisinde yer alan mini barı kullanmak için ise ek ücret talep edilecektir. Bu oteldeki toplam oda sayısı ise 109’dur. Aynı zamanda Merit ünlü bir otel zinciri olduğundan dolayı da konuklarına sunduğu hizmet standardı her daim yüksek olacaktır. Ne de olsa korunması icap eden bir marka prestiji vardır.
Tesiste Bulunan Havuz İmkanları

Tesis bünyesinde çeşitli havuz imkanları da mevcuttur. Bu havuz imkanlarının başında ise ilk olarak kapalı havuz gelir. Bu sayede konuklar güneş ve benzeri etmenlerden etkilenmeyerek yüzmenin tadını çıkarabilirler. Bunun yanında tesiste çocuk havuzu ile açık havuz da mevcuttur. Elbette tesiste yer alan tüm havuzlar gerekli standartları ve hijyen koşullarını fazlasıyla yerine getirir. Öte yandan bu koşulların her daim denetim altında olduğu da konukların bilgisine sunulur. Bu sayede tatilciler gönül rahatlığı ile güzel hatıralarına odaklanabilirler.

Otel İçin Rezervasyon Yaptırmak

Bu tesiste çok sayıda kanaldan rezervasyon yapmak mümkündür. İlk olarak tesis internette bulunan web sitelerinden rezervasyon kabul edecektir. Bu rezervasyon imkanları çok sayıda sitede mevcut olduğundan dolayı tatilcilerin pek çok site arasında fiyat mukayesesi yapması icap edecektir. Buna ek olarak tatilciler turizm acenteleri üzerinden de rezervasyonlarını gerçekleştirebilir ve bazı paket turlara bu tesisi dahil edebilirler. Nihayetinde bu tesisi birebir aramak suretiyle de fiyat teklifleri alınmalıdır.

Yiyecek ve İçecek İmkanları ile Tesisteki Barlar

Tesis bünyesinde yer alan A La Carte lokantalar paket ücretlerine dahil değildir. Bu alakart lokantalardan istifade edebilmek için ek ücret ödenmesi gerektiği gibi pek çok zaman rezervasyon da gerekli olacaktır. Bunun haricinde kalan açık büfe yemek alanlarından tatilciler arzu ettikleri şekilde herhangi bir ek ücret ödemeden istifade edebilirler. Aynı zamanda tesiste farklı konseptlere sahip barlar da mevcuttur. Bu barlar tatilcilerin keyifli bir şekilde içkilerini yudumlamalarına ve serinlemelerine ortam hazırlayacaktır.

Tesiste Yer Alan Diğer İmkanlar

Tesis bünyesinde daha pek çok imkân mevcuttur ki bu imkanlardan bir tanesi de tatilcilere sunulan sauna imkanıdır. Bu sayede vücuttaki toksinlerden tatilde de kurtulmak mümkün olur. Buna ek olarak tatilciler masaj hizmetinden de yararlanabilirler. Ancak bu masaj hizmeti için ek ücret ödenmesi gerekecektir. Ancak bu ücret, tatilciler açısından son derece makul seviyelerde olacaktır.

Bir cevap yazın