Kıbrıs Merit Crystal Cove Hotel

Kıbrıs’ta isminden en çok söz ettiren otellerden birisi olan  Merit Crystal Cove, misafirlerine her daim keyifli vakit geçirecek hizmetler sunmaktadır. İşte bunlardan bir tanesi de oda servisi hizmetidir. Aynı zamanda bu tesiste her odada ve her ortak alanda kablosuz internet de yer aldığından dolayı konuklar son derece rahat bir şekilde bir yandan odalarına sipariş ettikleri lezzetli yiyecek ve içecekleri yudumlayabilirken öbür yandan bu yüksek hızda internet bağlantısının keyfini çıkarabilirler. Bunun yanı sıra konukların rahatlamaları adına tesiste masaj imkanları da mevcuttur. Bu sayede konuklar son derece makul bir ücret karşılığında tesisin uzman personeline masaj yaptırabilirler. Nihayetinde konukların tesiste yer alan sauna hizmetinden istifade etmesi de mümkün olacaktır.

Merit Crystal Cove Yer Alan Havuzlar

Bu tesis havuz bakımından da konuklarına son derece başarılı bir seçenek yelpazesi sunar. Şöyle ki, tesiste havuzlar üç ayrı türdür. Bunlardan bir tanesi çocuk havuzu, bir diğeri kapalı havuz ve bir diğeri ise açık havuzdur. Bunun yanı sıra tesisin deniz yakın olması sayesinde otel konukları Akdeniz’in muhteşem doğasının da tadını çıkarabilir. Elbette bu sırada otelde yer alan barlardan temin ettikleri içeceklerini yudumlarken bu keyfi ikiye katlama fırsatı da elde edebilirler.

Merit Crystal Cove Yiyecek ve İçecek İmkanları

Bu tesisin yemek konsepti gereği açık büfe olarak sunulan yemekler fiyatın içerisindedir. Aynı zamanda alakart lokantalar da vardır ancak alakart lokantalar otel misafirlerine ücretsiz hizmet vermez. Buralar için hem rezervasyon gerekir hem de otel misafirleri ücret ödemek durumundadır. Öte yandan sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemekleri gibi ana öğünlerin de her daim açık büfe olarak sunulduğunu belirtmekte yarar vardır. Bunlar haricinde tesiste alınacak her türlü yiyecek ve içeceğin ek ücrete tabi olduğunu da unutmamak lazımdır.

Merit Crystal Cove Rezervasyon Yaptırmak

Otel misafirleri bu tesis için rezervasyon yaptırırken son derece rahat edecektir. Zira pek çok kanaldan rezervasyon taleplerinin kabul edilmesi söz konusudur. İlk olarak misafirler internetteki rezervasyon sitelerinde yer alan fiyatları karşılaştırarak rezervasyon yapabilir. Bunun yanı sıra acenteler üzerinden de rezervasyon yapılması mümkün olmakla beraber bazı acenteler bu tesisi uçak biletleri ile beraber bir paket halinde de gezginlere sunabilir. Nihayetinde bu tesis doğrudan kendi kanalları üzerinden de rezervasyon yapılmasına müsaade etmektedir. Hatta zaman zaman otelin doğrudan aranması sonucu yapılacak olan rezervasyonların çok daha uygun fiyata gelmesi de mümkündür.

Merit Crystal Cove Odalar Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bu tesiste odalara giriş öğlen 14.00’dan itibaren başlar. Resepsiyon hizmeti yirmi dört saat boyunca devam ettiğinden dolayı misafirler arzu ettikleri zaman giriş yapabilirler. Buna ek olarak gezginlerin çıkış günlerinde odadan çıkış saati ise en geç 12.00’dır. Odalarda misafirlere deneyimli personeller tarafından günlük kat hizmeti de sunulmaktadır. Tesiste bulunan toplam oda sayısı ise 339’dur.

Bir cevap yazın